Судова практика

Наше адвокатське об’єднання «Сила Закону» надає повний спектр послуг у сфері судового представництва. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у судах загальної юрисдикції, а також у спеціалізованих судах, захищаємо права та інтереси у судах в порядку адміністративного, цивільного, господарського, судочинства та судочинства у справах про адміністративні правопорушення.

У підприємницькій діяльності не оминути ситуацій, коли потрібно вирішити господарські спори та забезпечити надійний правовий супровід під час захисту прав у суді. Наша професійна оцінка ситуації, що склалася, допоможе зробити правильні висновки, а також розробити стратегії захисту, виробити правову позицію, зібрати необхідні докази та підготувати усі необхідні документи. Спеціалісти Адвокатського об’єднання «Сила Закону» визначають перспективи судового розгляду справи, та ведуть його від початку (аналіз ситуації, підготовка документів) і до кінця (виконання судових рішень), не забуваючи про позасудові варіанти вирішення спорів.

Головною метою нашої роботи є досягнення певного результату, ми не звертаємося в суди, щоб вести судові процеси заради самих процесів. Конфліктні ситуації та затяжні спори лише віддаляють цілі наших клієнтів. Тому перед зверненням до суду особливо важливо передбачити та не допустити будь-яких несприятливих ситуацій. Ми також завжди попереджаємо про перспективи судової справи, коли ініційовані господарські процеси можуть не принести очікуваного результату. В наших інтересах зекономити гроші та час клієнтів, які нам довіряють.

Наші юристи мають великий досвід у розгляді справ у сфері корпоративного права та корпоративного управління, податкового права, інтелектуальної власності, мас медіа та реклами. Юристи адвокатського об’єднання «Сила Закону»:

  • врегулюють корпоративні чи господарські спори в досудовому порядку: підготують претензії, відповіді та претензію, проведуть експертизу документів;
  • підготують позовні документи, які максимально забезпечують захист інтересів клієнта, швидкий та адекватний судовий розгляд;
  • в максимально короткий термін завершать цивільні та господарські процеси в суді;
  • оскаржать рішення, постанови, визначення суду в апеляційному та касаційному порядку;
  • допоможуть отримати рішення суду, забезпечать супровід виконавчого провадження, роботу з державною виконавчою службою, оскаржать дії судових виконавців.